Logo Showtimes

FAQ - často kladené otázky

  • Domov

  • FAQ - často kladené otázky

Ako si viem objednať video zo ShowTimes?

Jednoducho - na našej webstránke www.showtimes.sk si nájdite osobnosť od ktorej by ste radi dostali video. Pri objednávke popíšete detaily, ktoré chcete, aby video obsahovalo (pre koho je, pri akej príležitosti a pod.) a zrealizujte platbu cez platobnú bránu. Akonáhle je platba akceptovaná, vaša žiadosť o video bude poslaná osobnosti na vybavenie.

Je garantované, že osobnosť moju objednávku naozaj zrealizuje?

O každej objednávke rozhoduje samotná osobnosť. Štandardne vám video pošlú do 7 dní (alebo 24 hodín, v prípade, že pri objednávke zadáte expresné doručenie). Môže sa však stať, že požiadavka po 7 dňoch vyprší. Dôvodom býva väčšinou nedostatku času osobnosti alebo nečakané udalosti. Všetci sme len ľudia. V prípade, že bude vaša požiadavka zrušená z akéhokoľvek dôvodu, vrátime vám na účet plnú sumu, ktorú ste zaplatili. Budeme však radi, ak si skúsite objednať video od inej osobnosti.

Koľko musím čakať na vybavenie objednávky?

Štandardne majú osobnosti k dispozícii 7 dní na nahranie videa (resp. 24 hodín pri expresnom doručení.), ale vo väčšine prípadov vám bude video doručené ešte pred uplynutím tohto časového limitu. Akonáhle bude video k dispozícii, dostanete SMS správu a email s odkazom na video. Toto video môžete jednoducho preposlať, stiahnuť do svojho zariadenia alebo zdieľať link.

V prípade, že vaša objednávka nebude zrealizovaná do 7 dní, príde vám email informácia o zrušení/ vypršaní požiadavky. Môže sa nachádzať aj v SPAM adresári.

Dostanem k objednávke aj faktúru?

Áno. Faktúru zasielame emailom v momente, kedy je požiadavka na video vybavená a video je doručené. Ak požiadavka vyprší a bude zrušená, zaplatenú sumu vám vrátime v plnej výške a preto faktúru posielať nebudeme.

Koľko stojí takéto video a prečo majú osobností odlišné ceny?

Ceny si nastavujú samotné známe osobnosti podľa toho, koľko kapacity na natáčanie videí v tom čase majú. Preto sa môžu ceny meniť v priebehu času aj u vašej obľúbenej osobnosti.

Ako mi bude video doručené?

Keď bude video pripravené, pošleme vám potvrdzujúci email alebo SMS správu (podľa toho, čo ste si vybrali pri objednávky). Pozor - po doručení už nemôžete meniť kontaktné údaje objednávateľa. Dostanete odkaz na video, takže si ho môžete stiahnuť priamo alebo preposlať/zdieľať ďalej.

Ako môžem platiť za objednávku?

Keď vytvoríte objednávku, peniaze budú na blokované na vašom účte. Ak nebude vaša objednávka spracovaná včas (7 dní, resp. 24 hodín pri expresnom doručení), prostriedky odblokujeme a vrátime vám peniaze na ten istý účet.

Chýba tu moja obľúbená hviezda! Ako ju môžem odporučiť na SHOWTIMES?

Vždy nás poteší, ak nám pošlete tip na osobnosť, ktorá vám na SHOWTIMES chýba a od ktorej by ste si radi objednali video pozdrav. Vaše tipy na nové osobnosti nám môžete zanechať na adresetalenty@showtimes.sk

Ako dlho bude moje objednané video k dispozícií?

Videá nemajú časový limit, takže keď vám budú doručené cez SMS alebo email, video si môžete stiahnuť a vrátiť sa k nemu kedykoľvek. Váš zážitok vám tak ostane na celý život.

Môžem objednať video aj pre firmu?

Áno, ale závisí na samotnej známej osobnosti. Osobnosti sa rozhodnú samostatne, či majú záujem ponúkať videá pre firmy. Ak však takéto videá ponúkajú, uvidíte túto službu na ich profile so samostatnou cenou.

Čo mám robiť, ak nie som spokojný/á s videom?

Osobnosť môže vašu objednávku a popis videa interpretovať podľa svojej umeleckej slobody. Môže sa však stať, že sa vyskytnú vo videu zjavné chyby, napríklad nesprávne meno, zlý zvuk a podobne. V tom prípade nás môžete kontaktovať na adrese info@showtimes.sk a požiadať o pomoc.

Chcel by som upraviť alebo zrušiť moju objednávku.

V prípade, že objednávka ešte nebola dokončená zo strany známej osobnosti, náš tím vám vie pomôcť upraviť alebo zrušiť objednávku.

Upozorňujeme však, že neexistujú žiadne záruky na takéto zmeny alebo zrušenie. Osobnosť totižto môže vašu pôvodnú objednávku vybaviť skôr, ako bude mať podporný možnosť vybaviť zmeny, o ktoré žiadate. Ak potrebujete pomoc, čo najskôr nás kontaktujte na adrese info@showtimes.sk.

Cookies

S cieľom poskytnúť Vám čo najlepšie služby, SHOWTIMES používa súbory cookie.