Logo Showtimes

Potešte svojich fanúšikov

Nahrajte krátky video pozdrav pre svojich najvernejších fanúšikov. O zvyšok sa postaráme my a vďaka vášmu videu bude ich deň naozaj výnimočný.

  • Potešte svojich fanúšikov

Ako to funguje

1

Registrujete sa a vyplníte profil

2

Príde Vám požiadavka na video

3

Nahráte video a my vám pripíšeme peniaze na účet

Výhody & Benefity

Doprajte ostatným nezabudnuteľný zážitok

Možno ani netušíte, koľkých fanúšikov by potešilo vaše video ako darček pri špeciálnej príležitosti. Cena je úmerná vášmu menu, ako aj venovanému času.

Výhody & Benefity

Nestrácajte čas - iba nahráte video

Nemusíte si kontrolovať vašu schránku - všetky požiadavky na videá máte na jednom mieste. SHOWTIMES vám pomôže vybaviť požiadavky jednoducho a rýchlo. Vy iba nahráte video - o všetko ostatné sa postaráme my.

Výhody & Benefity

Odprezentujte svoju značku

Vytvorte nový a autentický komunikačný kanál, ktorým oslovíte svojich fanúšikov. Prostredníctvom našich PR aktivít tiež posilníte svoje meno alebo osobnú značku.

Výhody & Benefity

Zhodnoťte svoj čas

Váš čas je vzácny a tak k nemu aj pristupujeme. Vybaviť požiadavku na video pozdrav Vám zaberie iba minútu. Nahrať video môžete kdekoľvek a kedykoľvek do 7 dní od prijatia požiadavky.

Výhody & Benefity

Podporte dobrú vec

Chcete potešiť fanúšikov a zároveň pomáhať tým, čo to potrebujú? Vyberte si charitatívnu organizáciu a každou vybavenou požiadavkou na video ju finančne podporíte.

Aplikácia SHOWTIMES

Máme pre vás appku! Neexistuje jednoduchší a pohodlnejší spôsob, ako potešiť svojich fanúšikov videom alebo hlasovou správou. Pozriete si v nej všetky nové objednávky, nahráte video a nastavíte všetky funkcie. Stiahnite si ju na Google Play (Android) alebo App Store (Apple).

V aplikácii vybavíte všetko dôležité

Cez aplikáciu SHOWTIMES si môžete rýchlo a pohodlne nastaviť ceny za videá, popis profilu, svoj (ne)aktívny status, vyplatenie peňazí a všetko ďalšie, čo známa osobnosť na SHOWTIMES potrebuje.

  • Aplikácia SHOWTIMES

Odoberajte náš newsletter

Pripojte sa do mailing listu a nič z hviezdneho neba SHOWTIMES vám neujde.

Pozrite si často
kladené otázky

Čo je ShowTimes ?

ShowTimes je platforma, ktorá vám umožňuje posielať vašim fanúšikom a followerom personalizované videá na základe ich požiadaviek. Všetko je jednoduché a zastrešuje ho naša platforma - detailné požiadavky, nastavenie cien, transakcie a doručovanie videí fanúšikom pomocou emailu, resp. SMS.

Fanúšikom tak môžete ponúknuť milé blahoželania, prekvapenia alebo gratulácie. Alebo môžete vytvoriť video na želanie s tréningovými tipmi, radami alebo súkromným minútovým stand-upom.

Cieľom platformy je priblížiť osobnosti a ich fanúšikov a dopriať im personalizovaný zážitok so známou osobnosťou.

Ako sa viem zaregistrovať ako autor na SHOWTIMES?

Registrácia na našej platforme je veľmi jednoduchá-postačí vám emailová adresa a telefónne číslo. Registrovať sa môžete na tomto odkaze.

Ako si vytvoriť profil a čo musí obsahovať?

Vytvorenie profilu je veľmi jednoduché a zaberie vám iba zopár minút. Je nutné vyplniť nasledujúce údaje:

Pridať krátky popis a základné informácie o vás
Vyplniť údaje o vašej firme/firme na ktorú budete fakturovať vaše odmeny za videá
Nastaviť ceny za produkty (videá, hlasové správy, expres doručenie)
Nahrať profilovú fotku
Nahrať profilové video